Adrasan Dere Camping
 
 
Adrasan Çadır Kamp Alanı Arayışınız Son Bulsun
Adrasan Çadır Kamp Alanı Arayışınız Son Bulsun

Büyüleyici Doğa Manzarasında Kamp Yapma Ayrıcalığını Yakalayın


Adrasan kamp alanı hizmetimizde muhteşem bir doğa ile sizleri buluştururken, büyüleyici gün batımının ve Adrasan manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz bir alanda çadır kurabilmenizi sağlıyoruz. Özellikle yaz aylarında dilediğiniz anda ağaçların altında serinlemek dilediğiniz anda ise içinizi ısıtan kumsalda güneşlenmek istiyorsanız, kamp alanımızda aradıklarınız bulabilmenizi sağlıyoruz.
Her Zevke Hitap Eden Düzenli Kamp Alanında Doğa Tatili İmkanı
Adrasan çadır kamp yerleri arasında verdiğimiz hizmetler sizler için keyifli bir doğa tatili geçirebilmeniz için gerek tüm detayları sağlıyoruz. Kamp alanımızın çadır kurulum düzenini hem ailelerin hem de genç arkadaş guruplarının keyifli vakit geçirebilecekleri bir sistemde oluşturuyoruz.
Çadırlarınızın çevresinde ve çadırlar arasında verdiğimiz ideal mesafe sayesinde kendi masa ve sandalyelerinizi de kullanabileceğiniz size özel bir alanı yaratabilirsiniz. Özellikle çocuklu ailelerimiz için daha sessiz ve gölgelik çadır kurma bölümlerimiz ile huzurlu bir kamp süresini geçirebilmelerini mümkün kılıyoruz. Kamp alanımızda güneşlenebilir, denizin ve doğanın keyfini çıkarabilir, yemyeşil ağaçların altından şehrin stresini geride bırakabilirsiniz.


Tüm Temel İhtiyaçlara Yanıt Veren Kamp Alanında Konaklama Ayrıcalığı


Adrasan çadır kamp yeri hizmetimize doğa ile iç içe şehrin stresinden uzak olmanız kadar, zahmetsiz bir doğa tatilini geçirebilmenizde bizler için önemlidir. Doğada olsanız dahi acil anlarda işinizi kontrol edebilmeniz veya belirli yerler ile iletişime geçmeniz gerekebilir. Bu yüzden kamp alanımıza priz, enerji kaynağı, aydınlatma, internet gibi imkanları sizlere sunuyoruz.
Özellikle hijyen açısından ihtiyaçlarınız karşılayabilmeniz temizlik koşullarına önem verdiğimiz kadın ve erkek WC, sıcak su kullanımlı duş, çamaşır ve bulaşık yıkama, ortak kullanımlı mutfak gibi pek çok farklı alandan yararlanabilmenizi sağlıyoruz. Keyifli vakit geçirmek ve kendiniz bir şeyler pişirmek istediğiniz zamanlarda ise ateş yakma, piknik yapma ve mangal yapma alanlarımızdan doğanın temizliğine özen göstererek yararlanabilirsiniz.


Lokasyon Açısından Avantajlı Kamp Alanı


Adrasan kamp alanı lokasyonumuz tatilinizi bir adım öteye taşıyabilmeniz için en ideal yerde konumlanmıştır. Adrasan’a gelmişken tarihi ve turistik alanları da gezme amacındaysanız kamp alanı lokasyonumuzda Adrasan’ın muhteşem koylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tekne turlarına katılabilir, en yakın komumdaki Kumluca ve Kemer’in turistik alanlarını gezebilirsiniz. Konaklamak için tekrar kamp alanına dönüş gerçekleştirerek, oksijen deposu doğada keyifli, dinlendirici vakitleri geçirebilirsiniz.


Güvenlik Şartlarına Uygun Kamp Alanında Huzurlu Bir Tatil!


Doğada kamp tatili yapmayı amaçlarken güvenlik açısından da ideal koşullardan yararlanabilmek istiyorsanız, Adrasan çadır kamp kurulacak yerler arasında verdiğimiz hizmette güvenliğinizi önemseyen imajımızla öne çıkıyoruz. Güvenlik kameralarının yer aldığı ve sadece misafirlerimizin giriş çıkış sağlayabildikleri kamp alanımızda gönül rahatlığı ise şehrin stresinden uzak bir kamp tatili yapabilirsiniz.
Çadırlarınız ve eşyalarınız için endişelenmeden alanda keşfe çıkabilir, sizlere sunduğumuz imkanlardan dilediğinizce yararlanabilirsiniz. Muhteşem doğa manzarası eşliğinde keyifli kampınıza dair fotoğraflar çekebilir, gün batımının, denizin ve güneşin tadını Adrasan’da çıkarabilirsiniz.

 
 

Kamp Kurallarını okudunuz mu ? :)