Adrasan Dere Camping
 
 
Adrasan Sıcağında Serin Bir Noktada Kamp Yapma Keyfi
Adrasan Sıcağında Serin Bir Noktada Kamp Yapma Keyfi

Doğada Huzurlu Bir Kamp İçin Doğru Adres

Aklınızda doğayla iç içe bir tatil yapma fikri varsa, Adrasan kamp alanı olarak şehrin stresinden uzak mükemmel bir alanda sizlerle buluşuyoruz. Tüm senenin yorgunluğunu üstünüzden atabileceğiniz ve kendinizi dinleyebileceğimiz kamp alanımızda, kumun, denizin ve yemyeşil bir doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kamp Tatilinizde Doğa Manzarasının Tadını Çıkarın

Ülkemizdeki tatil beldelerinin öncülerinden bir olan ve mitolojik tarihe konu olması ile tanınan Antalya’daki Adrasan’da sizlerle buluşuyoruz. Muhteşem koylara yakın mesafedeki kampımızda deniz manzarasının ve Antalya’nın muhteşem doğasının tadını çıkarırken, çadır mesafelerinin ideal uzaklıkta konumlandığı kendinize özel bir alanda kamp yapma keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Veren Kamp Alanında Avantajları Yakalayın

Bir kamp sever olarak tüm imkanları bulabileceğiniz kampımızda, sıcak su kullanımlı duş, WC alanları, çeşmeler, ateş yakabileceğiniz alanlar, elektrik prizleri ve aydınlatma tarafımızca sizlere sunuluyor. Diğer yandan ailelerin ve gençlerin çadır kurabileceği ayrı bölgelerimiz sayesinde herkesin aradığına ulaşabilmesini sağlıyoruz. Adrasan çadır kamp yeri olarak sizlere sunduğumuz internet bağlantısı, buzdolabı ve mangal’dan yararlanabilirsiniz.

Kamp yapmak, dinlenmek ve doğada kafanızı dinlemek istediğinizde, seçtiğiniz kamp alanında belirli imkanlardan yararlanabilmeniz gerekir. Çünkü belirli imkanlar sunulmuyorsa, dinlemek yerine gıda ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamak için uzak mesafelere ulaşma zahmetine girebilirsiniz. Adrasan çadır kamp yerleri arasındaki ideal lokasyonumuzla alanımızda sizleri bu zahmetten kurtarıyoruz.

Kamp alnımıza en yakın konumdaki marketler ve restoranlar ile aradığınızı bulmakta zorlanmaz, Olympos, Çıralı gibi turistik alanlara ise yine kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kamp alanımızda ağaçların altındaki serin bölümde, eğlenceli vakit geçirip denize girebilirsiniz. Turistik geziler yapmak istediğiniz anlarda tarihi ve turistik doğal güzelliklerin olduğu alanlara ise en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kumluca’ya, Kemer’e ve eşsiz koylara tekne turları ile katılabilir, Adrasan kamp alanı noktamıza dönerek eğlenceli vakit geçirmeye devam edebilirsiniz.

Kamp Tatilinde Güvenli Koşullardan Yararlanma Fırsatı

Güvenliğini en ideal şekilde sağladığımız ve güvenlik kameralarımızın bulunduğu kamp alanımızda misafirlerimiz harici kişilerin yer alamamasına özen gösteriyoruz. Sadece sizlere tahsis edilmiş güvenli bir kamp alanında tatil yapmanın gönül rahatlığını ve güvenliğini yaşayabilmenizi sağlıyoruz. Bulaşık ve çamaşır yıkama alanlarımız, büfe bölümü yine farklı ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için tarafımızca sunulmaktadır.

Yaz Sıcağında Serin Bir Noktada Kamp Yapma Keyfi

Adrasan çadır kurulacak yerler açısından son derece verimli bir alandır. Bizde bu verimden yararlanarak, çadır kampımızda muhteşem doğa manzarasına karşı, ağaç gölgeliklerinin altında bir çadır alanını sizlere sunuyoruz. Ağaçların haricinde belirli bölgeler oluşturduğumuz gölgeliklerimiz ile dilediğiniz alana çadırınızı konumlandırabilmenizi sağlıyoruz. Kendi çadırınız ile kamp bölgemize geldiğinizde sizin için en ideal olan alanı kiralayarak, keyifli ve doğayla iç içe tatilinize start verebilirsiniz.

Mitolojik hikayelere, pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Adrasan’daki kampımızda güneşin tadını çıkardıktan sonra denize girerek serinleyebilir, eşsiz ağaçların arasında doğayı keşfe çıkabilirsiniz. Kampımızda her sabah kuş sesleri eşliğinde oksijeni bol bir alanda uyanarak, güne başlayabilirsiniz. Sizler için samimi, temizlik ve hijyen koşullarına dikkat ettiğimiz, doğayı korumaya özen gösterilmiş bir kamp alanını sunuyoruz.

 

 

 

Doğanın Kucağından Kamp Tatili İçin Doğru Adres

Doğanın kucağında bir kamp tatili yapma hedefindeyseniz, Adrasan kamp alanı olarak, şehrin tüm stresinden uzak bir alanda sizler için hizmet sunuyoruz. Çalışma hayatınızın tüm yorgunluğunu ve stresini üstünüzden atabileceğiniz kamp alanımızda, muhteşem doğa manzarasının, denizin ve ormanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Turistik Açıdan Öncü Şehirde Konforlu Kamp Yapma Fırsatı

Türkiye dendiğinde turistik şehirlerin öncüleri arasında olan Antalya’daki Adrasan’da keyifli bir kamp süreci geçirebilmeniz için hizmet veriyoruz. Kam bölgemizde mitolojik tarihe konu olan koylara en yakın lokasyonda kamp yama şansı bulurken, Adrasan’ın muhteşem doğasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Çadır kurulum alanlarımızın ideal mesafede olduğu düzenli yerleşimdeki kamp alanımızda, tüm ziyaretçilerimiz nezih bir şekilde kamplarını gerçekleştirebilirler. Çadırlarınızın önünde kendi masa ve sandalyelerinizde ailenizle vakit geçirebileceğiniz bir alanı oluşturabilir, kendi çadırlarınız ile gelmeniz halinde dilediğiniz yeri bizlere ileterek uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz.

Aradığınız İmkanları Bulabileceğiniz Kamp Alanında Konaklama Ayrıcalığı

Kamp severlere hitap ettiğimiz Adrasan çadır kamp yeri hizmetimizde, her türlü ihtiyacınıza yanıt olacak koşulları sunmaya özen gösteriyoruz. Kamp alanımızda ortak mutfak kullanım alanından, kadın ve erkeklere özel sıcak su kullanımı gerçekleştirilebilen duşlardan ve WC alanlarından yararlanabilirsiniz. Diğer yandan ailelerin ve arkadaş guruplarının çadır kurulumu sağlayabileceği özel noktalarımız arasından tercih gerçekleştirebilirseniz.

Adrasan çadır kamp yerleri arasında öne çıkan profesyonel hizmetimizde, tüm ihtiyaçlarınıza yanı veren koşulları sunmayı hedefliyoruz. Kamp alanımızda internet bağlantısından ve mobil cihazlarınız şarj edebileceğini priz noktalarından faydalanabilmenizi sağlıyoruz. Tercih etmeniz halinde çadır alanında ışıklandır imanını da sunuyoruz. Çamaşır ve bulaşık yıkama bölgelerimiz, temel gıdaları alabileceğiniz büfe alanımız ile sürekli olarak şehir merkezine yolculuk yapma zahmetini ortadan kaldırıyoruz.

Avantajlı Lokasyonda Kamp Yapma İmkanı

Adrasan kamp alanı hizmetimizde sizleri davet ettiğimiz lokasyon kamp tatiliniz bir adım öteye taşımak için ideal bir rotadır. Kampımıza en ideal doğal güzellikler, Olympos ve Çıralı gibi turistik alanlar bulunur.

Dilediğiniz an eşsiz Adrasan koylarını ziyaret etmek için tekne turlarına katılabilir, diğer turistik alanları gezintiye gidebilir ve tekrar eşsiz doğasıyla dikkat çeken kamp alanımıza geri dönüş sağlayabilirsiniz. Kampımızın lokasyonunda doğa yürüyüşlerinin, denize girmenin ve güneşlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kumluca’ya ve Kemre’de rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Adrasan’da kamp yapma avantajından yararlanabilirsiniz.

Güvenliğe Bağlı Gönül Rahatlığıyla Kamp Kurma Fırsatı

Adrasan çadır kurulabilecek yerler arasındaki arayışınızda güvenlik koşulları da sizin için önem arz ediyorsa, bu konuda da gerekli koşulları sizler için karşılıyoruz. Sadece misafirlerinizn ve çadır yerlerimiz kiralayanların giriş çıkış gerçekleştirebildiği kamp alanımızda cam ve mal güvenliğiniz önceliklerimiz arasındadır. Sizler gönül rahatlığı ile kampınızı yaparken, alanda yer alan güvenlik kameralarımız ise gerekli şartlar oluşturulmaktadır. Kampımızda, muhteşem doğa manzarasının, gün batımının, denizin ve oksijen deposu oranın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz.

 

 
 

Kamp Kurallarını okudunuz mu ? :)