Adrasan Dere Camping
 
 
Konforlu Çadır Noktalarıyla Ailelere Hitap Eden Kamp Alanı
Konforlu Çadır Noktalarıyla Ailelere Hitap Eden Kamp Alanı

Eşsiz Doğa Manzarasında Kamp İçin Doğru Adres

Adrasan kamp alanımızda, tabiat harikası pırıl pırıl bir bölgeyi sizlere sunuyor, hayalinizdeki doğa tatilini yapabilmenizi sağlıyoruz. Tertemiz havası ve içindeki zengin ağaç çeşidi ile dikkat çeken kamp alanımızda huzurlu bir tatil geçirebilir, her sabah eşsiz doğa manzarasına karşı uyanabilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirecek kamp alanımızla senenin tüm stresini arakanızda bırakabilmenizi sağlıyoruz.

İhtiyaçlarınıza Karşılık Sunan Kampçılık Hizmetinden Yararlanın

Adrasan çadır kamp yeri hizmetimizle tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Doğa ile içi içe bir kamp tatili yaparken aydınlatmada, elektrik prizlerinden, sıcak su kullanımlı duş alanlarımızda yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda WC, ortak kullanımlı mutfak alanı, internet bağlantısı, mangal gibi farklı ihtiyaçlarınıza yanıt bulan tüm seçenekleri bir arada sunuyoruz. Kamp alanımızda tatil yaparken birden fazla ağaç türünün yer aldığı ormanlık alanda doğayı keşfe çıkabilir Adrasan’ın tertemiz sahillerinde güneşlendikten sonra masmavi denizin tadını çıkarabilirsiniz.

Kamp alanımızda bulaşık ve çamaşır yıkama alanlarını sizlere sunup, uzun süreli kamp tatillerinizde bu gibi işlemler için şehir merkezine gitme ihtiyacını ortadan kaldırıyoruz. Her hangi bir misafirimizin kampımızdan ayrılması ardından, ilk olarak alanın temizliğini gerçekleştirerek yeni misafirimiz için hazırlık gerçekleştiriyoruz. Sizin için en rahat, hijyenik şartları doğanın içinde de sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Düzenli ve Konforlu Çadır Noktalarıyla Ailelere Hitap Eden Kamp Alanı

Adrasan çadır kamp yerleri arasında verdiğimiz hizmette çadırlar arası mesafenin en ideal seviyede olmasını sağlayarak, herkes için ailesi ile ideal vakit geçirebileceği çadır kurulum noktalarını sunuyoruz. Kamp alanımız hem arkadaş guruplarının hem de ailelerin keyifli vakit geçirebildikleri bir alandır. Muhteşem koylara yakın mesafedeki kampımızda her sabaha kuş sesleri ev muhteşem doğa manzarası eşliğinde uyanabilirsiniz. Tüm senenin stresini üzerinizden atarken oksijen deposu kamp alanımızda kafanızı dinleyeceğiniz bir tatil yapabilirsiniz.

Güvenli Kamp Alanında Huzurlu Doğa Tatili Fırsatı

Adrasan kamp alanı olarak, kamp süresinde güvenli bir ortamda vakit geçirebilmenizi sağlamak teme amaçlarımızdan biridir. Güvenlik kameralarının yer aldığı kamp alanımızda gerekli güvenlik koşullarını sağlıyoruz. Sadece misafirlerimiz için tahsis ettiğimiz alalarda sizler keyifli vakit geçirirken bizler ise ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Kamp alanımıza kendi çadırlarınız ile gelmeniz halinde tercih ettiğiniz alanı kiralayabilir, muhteşem doğa tatilinize başlayabilirsiniz.

Turistik Alanlara En Yakın Noktada Kamp Yapma Keyfini Deneyimleyin

Adrasan çadır kurulacak yerler açısından ele alındığında doğal zenginlikleri ile muhteşem manzaralara karşı çadır kurabilmenizi imkan sunan bir alnadır. Çadır kampımızda da ülkemizdeki tatil beldelerinin öncülerinden olan Antalya Ardasan’ın en güzel manzaraları ile buluşabilmenizi sağlıyoruz.

Lokasyon açısından Antalya’nın diğer turistik bölgelerine yakın olan kamp alanımızdan, eşsiz koylara ulaşım sağlayabilir, tekne turlarına katılabilir, Kumluca ve Kemer’e ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Ulaşım açısından sıkıntı yaşmayacağınız kamp alanımıza en yakın noktalardaki marketlere ise özel bir isteğiniz olması halinde kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Her Mevsim Kamp Yapma Keyfini Yaşamak İsteyenler İçin Doğru Adres

Adrasan kamp alanımızda hem yaz hem de kış farklı muhteşem doğa manzaraları eşliğinde kamp yapabileceğiniz bir ortamı sizlere sunuyoruz. Farklı ağaç türlerinin ve Adrasan’ın sahil gözeliğinin birleştiği kamp alanımızda tim ihtiyaçlarınıza yanıt bulabilir, unutamayacağınız kamp tatilini gerçekleştirebilirsiniz.

Duş, WC, Mutfak, Çamaşır Yıkama Alanlarına Sahip İdeal Kamp Alanı

Adrasan çadır kamp yeri hizmetimizde doğa ile iç içe bir alanda yer almanızı sağlamak ve aynı anda tüm temel ihtiyaçlarınıza yanıt veren koşulları sunabilmek bizler için son derece önemlidir. Kamp yaparken sürekli olarak ihtiyaçları karşılamak amacı ile şehir merkezine gitmek zorunda kalmak, kamp sürecini dinlenmek yerine yolculuğa ayırmak anlamına gelir. Bizler bu sorunu yaşmamanız için kampımızda pek çok ihtiyacınızı giderebileceğiniz özel ve ortak kullanımlı alanları sunuyoruz.

Kampımızda kadın ve erkek misafirlerimiz için ayrı olarak konumlandırdığımız sıcak su kullanım imkanlı duş, WC bölümlerimizi kullanabilirsiniz. Bulaşık ve çamaşır yıkama bölümlerimiz sayesinde şehre inmeden uzun süreli bir kamp yapabilirsiniz. İterseniz güneşlik bir alanda isterseniz de çeşit çeşit ağaçların yer aldığı ormanlık alandaki doğal gölgelikte çadırınızı kurabilirsiniz.

Aileler ve Arkadaş Gurupları İçin Özel Çadır Kurma Noktaları Sizinle!

Adrasan çadır kamp yerleri arasında hizmet verirken sizlerin rahatlığınıza önem gösteriyoruz. Kamp alanımızı arkadaş gurubunuzla eğlenceli bir vakti geçirmek için veya aileniz ile daha sakin ve nezih bir tatili geçirmek için tercih edebilirsiniz. Kampımızda çadır kurulumu için kurduğumuz düzen misafirlerimizin bir birlerinden rahatsız olmadan vakit geçirebilecekleri bir alanı yaratıyor. Çadırınızın etrafındaki mesafede dilerseniz kendi masa ve sandalyeleriniz ile aileniz ile sohbet edebileceğiniz bir alanı oluşturabilmenize imkan sağlıyoruz.

Özellikle çocuklu misafirlerimiz yaz döneminde çadır içinde oluşan boğucu havayı yaşmamak için oluşturduğumuz gölgelikler altında veya orman bölümünde ağaçların altında diledikleri şekilde çadır konumlandırmasını sağlayabilirler. Kampımıza kendi çadırınız ile gelmeniz halinde rezervasyon açısından uygun olan lanlar arasında yapacağınız ve ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı veren bölümde, sadece kirama bedeli üzerinden tatilinizi geçirebilmenizi sağlıyoruz.

Çadır Kampında Güvenliği Düşünen Hizmet

Adrasan çadır kamp alanı hizmetimizde temel ihtiyaçlarınız kadar güvenlik koşulları da bizler için önemlidir. Güvenlik kameralarımızın yer aldığı ve cam, mal güvenliğinizin önemsendiği kamp alanımıza sadece misafirlerimiz giriş çıkış sağlayabilirler. Sizler doğa yürüyüşlerinin, denize girmenin, güneşlenmenin ve gün batımının keyfini çıkarırken çadırlarınız için endişelenmek zorunda kalma, doğa tatilinize devam edebilirsiniz.

Kampta İnternet Bağlantısından Yararlanma Avantajı

Biliyoruz ki kamp tatilinizde bazı zamanlarda işlerini takip etmeniz gerekebiliyor. Çalışmayacak olsanız dahi belki önemli bir maile kontrol etmek veya kampımızda çektiğiniz keyifli fotoğrafları sosyal medyada paylaşmak isteyebilirsiniz. Adrasan çadır kurulacak yerler arasındaki hizmetimizde, bu noktada sizler için internet bağlantı imkanını sunuyor, kampımızın farklı noktalarında priz ve şarj alanları ile cihazlarınız için gerekli enerji kaynaklarını konumlandırıyoruz.

 

 

 
 

Kamp Kurallarını okudunuz mu ? :)